A weboldal Internet Explorer böngészővel nem tekinthető meg!

| +36 92 502 500

Karrier

Java backend fejlesztő

Cégünk már működő és új rendszereinek Java alapú alkalmazásfejlesztési projektjeibe keresünk Java backend fejlesztő munkatársat.
A munkavégzésre teljes home office vagy hibrid rendszerben is lehetőséget biztosítunk.

Feladat

  • alkalmazások backend oldali fejlesztése;
  • alkalmazások output (pdf, xls …) fejlesztése;
  • együttműködés, kapcsolattartás rendszerszervezőkkel, további fejlesztőkkel és üzemeltetőkkel
    részvétel az elkészült rendszerek tesztelésében, bevezetésében;
  • szoftverek dokumentálása

Elvárások

  • felsőfokú informatikai végzettség;
  • 3+ év Java és SpringBoot szoftverfejlesztési tapasztalat;
  • relációs adatbázis kezelési ismeret: Oracle vagy PostgreSQL;
  • folyamatos önképzési igény és képesség;
  • szövegértés szintű szakmai angolnyelv-ismeret;
  • csapatmunkára és önálló munkavégzésre való képesség;
  • jó kommunikációs készség;
  • precíz munkavégzés és problémamegoldó képesség

Előnyök

  • Apache POI, iText, Jasper Tibco fejlesztői ismeret;
  • Java OCA vagy OCP minősítés;
  • webservice technológiák ismerete: REST, SOAP;
  • verziókezelési ismeret: Git

Amit kínálunk

  • modern munkakörnyezet;
  • rugalmas munkaidő;
  • családbarát munkahely;
  • versenyképes juttatási rendszer;
  • home office munkavégzés, minden szükséges technikai eszközzel

    A feltölthető fájlok:

  • száma maximum 10db,
  • maximális mérete 8MB,
  • maximális összmérete 38MB,
  • megengedett kiterjesztése: pdf, doc, docx, odt.